4. postna nedelja

- V tednu med 11. in 15. marcem 2024  Radio Ognjišče v sodelovanju s slovenskimi katoliškimi šolami prireja Teden katoliškega šolstva. Povabljeni smo k spremljanju zanimivega radijskega programa  na radiu Ognjišče, kjer bo o tem največ besede, ter k darovanju za socialno šibke otroke in mlade. Svoj dar lahko od 11. do 15 marca  sporočite na telefonsko številko 051 246 671.

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec za naše družine. Lepo vabljeni!

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim ter sveto spoved.

- V četrtek bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vabi na kulturno-izobraževalni večer: »Po mladostnih poteh Josipa Jurčiča.« Kaj imajo skupnega življenje Josipa Jurčiča v Višnji Gori in Muljavi ter 1. slovenski roman nam bo predstavila domačinka dr. SLAVICA TOVŠAK. Dobimo se v župnišču Hoče, v petek, 15. marca 2024, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- Prihodnjo nedeljo, 17. 3.,  bodo študenti medicine, člani humanitarno-medicinske odprave v Zambijo (kraj Nangoma), pri vseh dopoldanskih svetih mašah predstavili projekt in zbirali prostovoljne darove. Ti bodo v celoti namenjeni humanitarnim potrebam. Porabo nadzira Medicinska fakulteta Univerze v Ljubljani. Hvala za vašo pomoč!

- V postnem času je križev pot ob   petkih ob 17.30. Potrudimo se za udeležbo, saj ta molitev daje moč za osebno poboljšanje.

- Radijski misijon bo od 17. marca do 23. marca 2024. S svojimi razmišljanji v osrednjih dnevnih govorih (ob 17.00) bo sodeloval br. Štefan Kožuh, krajše nagovore pa bo pripravljal duhovnik Mitja Markovič. Posebnost letošnjega misijona bodo »prenosi« govorov iz krajev sv. Frančiška Asiškega, kamor bomo romali radijski sodelavci. Vsebina premišljevanj pa bo v duhu »leta molitve«, kakor nas spodbuja papež Frančišek pred svetim letom.

- Hvala za pomoč pri kritju stroškov (85.000 €) obnove zvonika razvanjske cerkve. Svoj dar lahko nakažete na naš TRR, ga osebno prinesete v župnišče ali izročite kateremu od članov ŽPS. Skupaj z večjimi donatorji ste doslej darovali 55.980 € Bog povrni vašo velikodušnost!