2. postna nedelja

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec za naše družine. Lepo vabljeni!

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim ter sveto spoved.

- Pred nami je četrtek pred prvim petkom, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi. Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V postnem času je križev pot ob   petkih ob 17.30. Potrudimo se za udeležbo, saj ta molitev daje moč za osebno poboljšanje.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, ko so nabirke namenjene obnovi in vzdrževanju cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar!

- V nedeljo, 3. marca, bo ob 10.00 družinska sveta maša s sodelovanjem veroučencev. Družine, lepo vabljene!

- Radijski misijon bo od 17. marca do 23. marca 2024. S svojimi razmišljanji v osrednjih dnevnih govorih (ob 17.00) bo sodeloval br. Štefan Kožuh, krajše nagovore pa bo pripravljal duhovnik Mitja Markovič. Posebnost letošnjega misijona bodo »prenosi« govorov iz krajev sv. Frančiška Asiškega, kamor bomo romali radijski sodelavci. Vsebina premišljevanj pa bo v duhu »leta molitve«, kakor nas spodbuja papež Frančišek pred svetim letom.

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 4. do 7. aprila z župnijama Mb-Košaki in Št. Ilj. Duhovni vodja bo Igor Novak. Prostih je le še nekaj mest. Kdor bi se želel pridružiti, naj se prijavi na tel. številko: 041 339 831 (ga. Danica Vrbnjak). Na tej številki dobite tudi vse ostale informacije.

+ + + + + + +

Križ objema ves svet: zasajen je na štirih straneh vesolja; en kos križa je za nas.

Križi so poti v nebesa kakor lep kamnit most čez reko, da jo lahko prečkamo.

(sv. Janez Vianney)