5. nedelja med letom

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec za naše družine. Lepo vabljeni!

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim ter sveto spoved.

- V četrtek bo po sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- Agencija Aritours vabi na 27. tradicionalno postno romanje, ki bo 15. in 16. marca v Padovo, Gorico in Oglej. Duhovni vodja romanja je mariborski nadškof, msgr. Alojzij Cvikl. Cena je 179 € (70 € plačate ob prijavi – lahko v župnišču ali pri agenciji). Zavarovanje za tujino znaša 6,40 €, oz. 9.60 € za osebe nad 75 let. Odstopnina znaša 5% vrednosti potovanja.

- Hvala za pomoč pri kritju stroškov (85.000 €) obnove zvonika razvanjske cerkve. Svoj dar lahko nakažete na naš TRR, ga osebno prinesete v župnišče ali izročite kateremu od članov ŽPS. Skupaj z večjimi donatorji ste doslej darovali 53.225 €. Bog povrni vašo velikodušnost!