2. nedelja med letom

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec za naše družine. Lepo vabljeni!

- Od 18. do 25. januarja obhajamo Teden molitve za edinost kristjanov (katoličanov, pravoslavnih in protestantskih kristjanov). Geslo je letošnjega tedna je: »Ljubi Gospoda, svojega Boga … in svojega bližnjega kakor samega sebe« (Lk 10,25-37). Ekumenizem je bistvena sestavina sinodalnega procesa, ki poteka v Katoliški cerkvi. Sinoda pomeni »skupno hojo« ali »skupno pot« tistih, ki verujemo v Jezusa Kristusa, ki je sebe imenoval »Pot«. Ekumensko gibanje je v bistvu »sinoda«, »skupna hoja«. Po papežu Frančišku vsebuje troje: »skupaj hoditi, skupaj moliti in skupaj sodelovati«.

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim ter sveto spoved.

- Celoletne naročnine na verski tisk: Družina – 169 €, Ognjišče -  41,50 €, Beseda med nami - 29,40 €, Božje okolje - 33,00 €, Magnifikat - 63,72 €, Mavrica - 49,90 €, Prijatelj – 16,20 €, Mohorjeve knjige – 58,00 €. Obnavljajmo naročnino!

- Hvala za pomoč pri kritju stroškov (85.000 €) obnove zvonika razvanjske cerkve. Svoj dar lahko nakažete na naš TRR, ga osebno prinesete v župnišče ali izročite kateremu od članov ŽPS. Skupaj z večjimi donatorji ste doslej darovali 50.460,00 €. Bog povrni vašo velikodušnost!