1. nedelja med letom - nedelja Jezusovega krsta

- Z nedeljo Jezusovega krsta »uradno«  zaključimo božični čas v bogoslužju  in začnemo čas med letom ali čas navadnih nedelj v cerkvenem letu, do pepelnice in postnega časa, čeprav v slovenski tradiciji božični čas traja vse do svečnice. V tem času spremljamo Jezusa v njegovem javnem delovanju, oznanjevanju in širjenju božjega kraljestva.

- Jutri zvečer lepo povabljeni najprej k sveti maši ob 18.00, po njej pa na večerjo v gostilno Malajner vsi, ki skozi vse leto čistite naše cerkve in župnišče ter skrbite za urejenost njihovih okolic.

- V torek bo po sv. maši imela srečanje biblična skupina. Pogovarjali se bomo o Apostolskih delih, 25. poglavje (Apd 25). Prav lepo vabljeni vsi, ki vas zanima Sveto pismo! Lahko boste povedali kaj o svojih vtisih ob branju Božje besede, lahko boste kaj vprašali, lahko boste zgolj poslušali. Prav vsak je dobrodošel!

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim ter sveto spoved.

- V četrtek bo po sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, naj prinesejo škatlice z zbranimi darovi v cerkev k jaslicam.

- Celoletne naročnine na verski tisk: Družina – 169 €, Ognjišče -  41,50 €, Beseda med nami - 29,40 €, Božje okolje - 33,00 €, Magnifikat - 63,72 €, Mavrica - 49,90 €, Prijatelj – 16,20 €, Mohorjeve knjige – 58,00 €.

- Hvala za pomoč pri kritju stroškov (85.000 €) obnove zvonika razvanjske cerkve. Svoj dar lahko nakažete na naš TRR, ga osebno prinesete v župnišče ali izročite kateremu od članov ŽPS. Skupaj z večjimi donatorji ste doslej darovali 49.390,00 € Bog povrni vašo velikodušnost!