Sveta Družina

- Jutri je novo leto, svetovni dan miru.  Glejmo na preteklost s hvaležnostjo, sedanjost živimo z navdušenjem in prihodnost sprejemamo z upanjem. Obilje milosti, zdravja, veselja, ljubezni in miru v novem letu!

- V torek bo pred sveto mašo molitev rožnega venca za naše družine.

- V sredo bo v naši župniji mesečno srečanje duhovnikov naše dekanije, zato bo sveta maša tudi ob 9.00. Lepo vabljeni!

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim ter sveto spoved.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- V petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

-  V soboto je praznik Gospodovega razglašenja – sveti trije kralji. Lepo vabljeni k svetim mašam.

- V nedeljo je prva nedelja v mesecu, zato bodo nabirke pri sv. mašah namenjene obnovi in vzdrževanju cerkvenih objektov. Hvala za vaše darove!

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, naj prinesejo škatlice z zbranimi darovi v cerkev k jaslicam (do prihodnje nedelje).

- Veroučenci imajo v tem tednu še božično-novoletne počitnice. Z veroukom nadaljujemo v ponedeljek, 8. januarja.

- Bog lonaj vsem, ki ste pomagali in sodelovali pri pripravi in obhajanju božičnih praznikov.

- Celoletne naročnine na verski tisk: Družina – 169 €, Ognjišče -  41,50 €, Beseda med nami - 29,40 €, Božje okolje - 33,00 €, Magnifikat - 63,72 €, Mavrica - 49,90 €, Prijatelj – 16,20 €, Mohorjeve knjige – 58,00 €.

- Hvala za pomoč pri kritju stroškov (85.000 €) obnove zvonika razvanjske cerkve. Svoj dar lahko nakažete na naš TRR, ga osebno prinesete v župnišče ali izročite kateremu od članov ŽPS. Skupaj z večjimi donatorji ste doslej darovali 48.840,00 € Bog povrni vašo velikodušnost!