32. nedelja med letom

- Danes, 12. 11., bo ob 14.00 v Pivoli blagoslov obnovljene Berladinove kapele. Lepo vabljeni!

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek bo po sv. maši imela srečanje biblična skupina. Pogovarjali se bomo o Apostolskih delih, 22. poglavje (Apd 22). Prav lepo vabljeni vsi, ki vas zanima Sveto pismo! Lahko boste povedali kaj o svojih vtisih ob branju Božje besede, lahko boste kaj vprašali, lahko boste zgolj poslušali. Prav vsak je dobrodošel!

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim in sveto spoved.

Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vabi na kulturno-izobraževalni večer: »NADŽUPNIJA HOČE V NADŠKOFIJSKEM ARHIVU LJUBLJANA«. Kako deluje Nadškofijski arhiv Ljubljana, kaj zajema in hrani, kako je povezan z župnijo Hoče, izdelava družinskega drevesa in še marsikaj nam bo predstavila JULIJANA VISOČNIK. Predavanje bo v župnišču Hoče, v petek, 17. novembra 2023, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- Ljubljana bo gostila 46. evropsko srečanje mladih. Srečanje se bo odvijalo od 28. 12. 2023 do 1. 1. 2024 Kogar bi srečanje zanimalo, si lahko več o tem prebere na spletni strani taizeljubljana.si.

- Na voljo so Marijanski koledarji (3,30 €) in Družinska pratika (7,50 €).

- Za pomoč pri kritju stroškov (85.000 €) obnove zvonika razvanjske cerkve se obračamo na vas in se že vnaprej zahvaljujemo za vsak vaš denarni dar, ki ga lahko nakažete na naš TRR, ga osebno prinesete v župnišče ali izročite kateremu od članov ŽPS. Namensko za obnovo ste doslej darovali 5.310 €.  Bog povrni vašo velikodušnost!

- Župnijska Karitas Hoče prijazno vabi na 21. dobrodelni koncert "Odpri srce in dlan", ki bo v nedeljo, 19. novembra 2023, ob 17. uri v dvorani Kulturnega doma v Hočah. Nastopajo: ANSAMBEL PIKA NA I, KLAPOVÜHI, ALFI NIPIČ, BLAŽ VIDOVIČ & BLAŽ HAMERŠAK, AMANDA LIPUŠ, DUET RS (SUZANA MALLY IN ROKI FURMAN), TAMBURAŠI KUD HOČE. Vstopnice po 12,00 € boste lahko kupili pri sodelavcih Karitas in uro pred koncertom. Lepo vabljeni!