31. navadna - zahvalna in Lenartova nedelja

Danes kristjani praznujemo zahvalno nedeljo, zato je prav, da pomislimo na vse tisto za kar moramo biti hvaležni Bogu in bližnjim. Nobena stvar na tem svetu ne more živeti in preživeti sama zase, tudi župnija ne. Zato iskrena hvala vsem, ki na kakršen koli način pripomorete, da je naša župnija »živa«.

- Za pomoč pri kritju stroškov (85.000 €) obnove zvonika razvanjske cerkve se obračamo na vas in se že vnaprej zahvaljujemo za vsak vaš denarni dar, ki ga lahko nakažete na naš TRR, ga osebno prinesete v župnišče ali izročite kateremu od članov ŽPS. Namensko za obnovo ste doslej darovali 3.417,00 €. Bog povrni vašo velikodušnost!

- Krajevna organizacija RK Hoče vabi na brezplačne meritve v RK Hoče, ki bodo v torek, 7. 11. 2023 od 7.30 do 9.00 v prostorih KORK Hoče. Udeležijo se lahko krajani Hoč. V sredo, 8. 11., pa bodo meritve v prostorih PGD Bohova (za krajane Hoč in Bohove). Nastavljene bodo table za večjo vidljivost.

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim in sveto spoved.

- V četrtek bo po večerni sveti maši mesečno srečanje članov ŽPS.

- Kulturno umetniško društvo A. M. Slomšek, v katerem delujejo dijaki/nje gimnazije in dijaškega doma Zavoda A. M. Slomšek iz Maribora bodo v petek, 10. novembra ob 18.00 uri v Kulturnem domu v Hočah uprizorili komedijo  Ladislava Fodorja v treh dejanjih MATURA pod režijo dr. Ivana Štuheca. Komedija predstavi različne značaje profesorjev in njihovega odnosa do učenk v dekliški gimnaziji. Vstop je prost.

-  V nedeljo, 12. 11., bo ob 14.00 v Pivoli blagoslov obnovljene Berladinove kapele. Lepo vabljeni!

- Ljubljana bo gostila 46. evropsko srečanje mladih. Srečanje se bo odvijalo od 28. 12. 2023 do 1. 1. 2024 Kogar bi srečanje zanimalo, si lahko več o tem prebere na spletni strani taizeljubljana.si.

- Na voljo so Marijanski koledarji (3,30 €) in Družinska pratika (7,50 €).