30. nedelja med letom - žegnanjska

- Na zvoniku razvanjske cerkve so mojstri obnovili celotno ostrešje in kritino. Predračun za obnovo, ki se je že končala, znaša 85.000 €. Za pomoč pri kritju stroškov se obračamo na vas in se že vnaprej zahvaljujemo za vsak vaš denarni dar. Lahko ga nakažete na naš TRR, ga osebno prinesete v župnišče ali pa ga izročite kateremu od vaših predstavnikov v ŽPS-u. Namensko za obnovo ste doslej darovali 3.240,00 €. Bog povrni vašo velikodušnost!

- V sredo je praznik vseh svetih. Lepo vabljeni k prazničnim sv. mašam. Popoldan bo ob 14.00 sveta maša v župnijski cerkvi, sledi molitev pri pokopališki vežici (pridite čim bliže) in nato blagoslov grobov. V Razvanju bo maša ob 16.00, molitev pri križu in blagoslov grobov. Lepo vabljeni tudi k molitvi rožnega venca v župnijsko cerkev ob 18.00.

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim in sveto spoved.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in sobota z ustreznimi pobožnostmi. Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnjo nedeljo, na Lenartovo in zahvalno, lepo vabljeni k sv. Lenartu, kjer bo sveta maša ob 10.30.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi in vzdrževanju cerkvenih objektov. Hvala vsem za vsak vaš dar!

- Škofijska karitas Maribor ob dnevu vseh svetih poziva k sodelovanju v dobrodelni akciji pod geslom "Dar ene sveče - enega cveta za ljudi v stiski". Svoj dar lahko nakažete na Karitas Hoče: SI56 0451 5000 3322 952; namen: DAR ENE SVEČE 2023.

- Ljubljana bo gostila 46. evropsko srečanje mladih. Srečanje se bo odvijalo od 28. 12. 2023 do 1. 1. 2024. Kogar bi srečanje zanimalo, si lahko več o tem prebere na spletni strani taizeljubljana.si.

- Na voljo so Marijanski koledarji (3,30 €) in Družinska pratika (7,50 €).

- Kristjana sta postala Anej Družovec iz Skok in Jaka Bergauer iz Hoč. Čestitamo!