17. nedelja med letom

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri svetih mašah namenjene obnovi in vzdrževanju cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar!

- Aritours vabi romanje, ki bo v soboto, 2. septembra. Ob duhovnem spremstvu mariborskega nadškofa msgr. Alojzija Cvikla bomo poromali v Stično, Muljavo in Višnjo goro. Cena je 45 € (prevoz, vstopnine, kosilo, nezgodno zavarovanje). Prijavite se lahko v župnišču do 5. avgusta, kjer tudi poravnate stroške romanja.

- Karitas nas vabi k darovanju za nabavo šolskih potrebščin za otroke iz socialno ogroženih družin. Darujete lahko s poslanim sms sporočilom s ključno besedo ZVEZEK5 na 1919, s katerim boste prispevali 5 € za nakup potrebščin.  Hvala za vsak vaš dar! Hvala za vsak vaš dar!