16. nedelja med letom - Krištofova

- Danes praznujemo Krištofovo nedeljo. Po svetih mašah bo blagoslov prevoznih sredstev in udeležencev v prometu. Pri izhodu iz cerkve je škatla, kamor lahko oddate svoj dar za nakup prevoznih sredstev, ki jih potrebujejo slovenski misijonarji pri svojem poslanstvu. V imenu vseh misijonarjev, ki so deležni te vaše pomoči, se vam iskreno zahvaljujemo za dobrotljivost in vam želimo srečno vožnjo na vseh vaših poteh.

- Aritours vabi romanje, ki bo v soboto, 2. septembra. Ob duhovnem spremstvu mariborskega nadškofa msgr. Alojzija Cvikla bomo poromali v Stično, Muljavo in Višnjo goro. Cena je 45 € (prevoz, vstopnine, kosilo, nezgodno zavarovanje). Prijavite se lahko v župnišču do 5. avgusta, kjer tudi poravnate stroške romanja.

- Karitas nas vabi k darovanju za nabavo šolskih potrebščin za otroke iz socialno ogroženih družin. Pri izhodu iz cerkve so na voljo zloženke s priloženo položnico. Hvala za vsak vaš dar!