15. nedelja med letom

- Prihodnjo nedeljo, 23. julija 2023, bomo obhajali Krištofovo nedeljo. Na ta dan bo potekala vozniška akcija MIVA za nakup prepotrebnih vozil za naše misijonarje. Po svetih mašah bo blagoslov prevoznih sredstev in udeležencev v prometu. Za akcijo Miva darujete v košarico pri izhodu iz cerkve.

- Aritours vabi romanje, ki bo v soboto, 2. septembra. Ob duhovnem spremstvu mariborskega nadškofa msgr. Alojzija Cvikla bomo poromali v Stično, Muljavo in Višnjo goro. Cena je 45 € (prevoz, vstopnine, kosilo, nezgodno zavarovanje). Prijavite se lahko v župnišču do 5. avgusta, kjer tudi poravnate stroške romanja.

- Karitas nas vabi k darovanju za nabavo šolskih potrebščin za otroke iz socialno ogroženih družin. Pri izhodu iz cerkve so na voljo zloženke s priloženo položnico. Hvala za vsak vaš dar!

- Kristjanka je postala Sofija Pučko iz Hoč. Čestitamo!