14. nedelja med letom

- V tem tednu je v naši župniji potekal oratorij – poletne delavnice. Hvala vsem staršem, ki ste nam zaupali svoje otroke. Otrokom hvala za srčnost in veselje. Seveda pa hvala voditeljicama Mariji Magdaleni Novak in Katji Kac Zupanič ter vsem animatorjem, ki ste odlično opravile svoje poslanstvo. Z dušo in srcem ste bili predani otrokom. HVALA!

- V nedeljo, 23. julija 2023, bomo obhajali Krištofovo nedeljo. Na ta dan bo potekala vozniška akcija MIVA za nakup prepotrebnih vozil za naše misijonarje. Z vašimi darovi smo lani podprili 25 projektov v skupni vrednosti 593.760,00 €. Po svetih mašah bo blagoslov prevoznih sredstev in udeležencev v prometu.

- Aritours vabi na tradicionalno jesensko romanje in praznovanje 30. obletnice agencije, ki bo v soboto, 2. septembra. Ob duhovnem spremstvu mariborskega nadškofa msgr. Alojzija Cvikla bomo poromali v Stično, Muljavo in Višnjo goro. Cena je 45 € (prevoz, vstopnine, kosilo, nezgodno zavarovanje). Prijavite se lahko v župnišču, kjer tudi poravnate stroške romanja.

- Na spletni strani Družine je dosegljiv spletni Vodnik po duhovnih vajah 2023  Naj bo v poletnih mesecih čas tudi za Boga in rast vere!

- Kristjanki sta postali Rijana Grašič s Sliv. Pohorja in Lucia Šebek iz Hoč. Čestitamo.