13. nedelja med letom

- Dragi otroci in mladi, prisrčno vabljeni na oratorij, ki bo potekal v Hočah (hoškem župnišču) od jutri do petka, torej od 3. do 7. julija, med 9.00 in 14.00.

- V torek, pol ure pred sveto mašo povabljeni k skupni molitvi rožnega venca.

- Pred nami je prvi četrtek in  prvi petek v mesecu z ustreznimi pobožnostmi. Lepo povabljeni.

- V četrtek bo po sveti maši molitev pred Najsvetejšim v tišini! Vabljeni.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih. Če kdo od starejših, ki ne morejo več v cerkev, želi obisk duhovnika, povabite, obvestite.

- Na spletni strani Družine je dosegljiv spletni Vodnik po duhovnih vajah 2023.  Naj bo v poletnih mesecih čas tudi za Boga in rast vere! https://www.druzina.si/uporabniske-strani/darilo-e-knjiga

- Kristjani je postal Gabriel Kraner iz Maribora. Čestitamo!

- Poročila se bosta: ženin Matjaž Fujs, rkt, samski in nevesta Tadeja Cebe, rkt, samska. Čestitamo!