- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek, na praznik apostolov Petra in Pavla, bo v mariborski stolnici ob 16.00 mariborski nadškof msgr. Alojzij Cvikl posvetil novomašnika Klemna Gantarja iz župnije Sv. Križ nad Mariborom. Molimo zanj ter za vse naše duhovnike. Pri sv. maši v naši župniji bo ta dan nabirka - t. im. »Petrov novčič«. Gre za starodavno nabirko, s katero papež podpira karitativna dela v najrevnejših predelih Katoliške cerkve.

- V soboto (1. 7.), na predvečer praznika Gorske Matere Božje, vabljeni na Ptujsko Goro. Ob 19.00 bo molitvena ura, ob 20.00 sveta maša in po njej procesija z lučkami, ob 24.00 polnočna sveta maša. V nedeljo, 2. julija, bodo svete maše ob 6.30, 8.00, 10.00 in 19.00. Ves čas bo priložnost za sv. spoved. Vabijo bratje minoriti

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri svetih mašah namenjene potrebam župnije.

* Dragi otroci in mladi, prisrčno vabljeni na oratorij, ki bo potekal v Hočah (hoškem župnišču) od 3. do 7. julija, med 9.00 in 14.00. Prijavite se najkasneje do 26. junija!

- Na spletni strani Družine je dosegljiv spletni Vodnik po duhovnih vajah 2023 Naj bo v poletnih mesecih čas tudi za Boga in rast vere! https://www.druzina.si/uporabniske-strani/darilo-e-knjiga

- Poročila se bosta: Gorazd Hauptman, rkt, samski in Petra Lubi, rkt, samska. Čestitamo!