- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek bo po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- V petek 23. in soboto 24.6.2023 bo 24-urna molitev za novomašnike v stolnici v MB: Hočki molivci bomo na vrsti za molitev pri molitveni uri v soboto 24.6. od 16.-17. ure. Dobrodošli!

- Mladi, vabljeni na nočno peš romanje na Ptujsko Goro, ki bo v soboto, 24. 6., s pričetkom ob 18. uri izpred cerkve v Slivnici pri Mariboru. Romanje bomo okoli polnoči zaključili z zahvalno sveto mašo. Prijavite se: jure.sojc@nadskofija-mb.si

- V soboto, 24. 6., na predvečer praznika državnosti, lepo vabljeni k sv. Lenartu, kjer bo ob 19.00 sveta maša za domovino in po njej kratko druženje pred cerkvijo.

- Učenci, ki bodo letos končali 6., 7. in 8. razred prijazno vabljeni, da se udeležite  programa PUSTOLOVŠČI-NA, ki bo od 28. 6. do 30. 6., v Zavodu Antona M. Slomška in okolici. Cena: 50 € na osebo. Prijave zbirajo do 15. 6. oz. do zapolnitve prostih mest. Prijavnice in več informacij najdete na spletni strani Zavoda A. M. Slomška (www.z-ams.si).

- Dragi otroci in mladi, prisrčno vabljeni na oratorij, ki bo potekal v Hočah (hoškem župnišču) od 3. do 7. julija, med 9.00 in 14.00. Pridite, da bomo skupaj prepevali, se igrali, kaj novega izvedeli, se kam skupaj odpravili, kaj dobrega pojedli in seveda spoznavali Jezusa in njegovo veliko ljubezen do nas. Letos se bomo posvetili Jezusovim prilikam. Prispevek za oratorij (material in malico) je 20 €. Vabilo in prijavnice so dobili starši na e-naslove, lahko pa jih otroci dobijo tudi pri verouku ali izhodu iz cerkve.  Prijavite se najkasneje do 26. junija!

- Na spletni strani Družine je dosegljiv spletni Vodnik po duhovnih vajah 2023 (razdeljen po duh. vajah za osnovnošolce, dijake, študente, odrasle, družine …). Naj bo v poletnih mesecih čas tudi za Boga in rast vere! https://www.druzina.si/uporabniske-strani/darilo-e-knjiga

- Kristjani so postali: Liam Stepanovič iz Hoč ter Liam in Lina Resnik iz Rogoze. Čestitamo!