- Osnovnošolcem in dijakom želimo prijetne in lepo doživete zimske počitnice!

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- 2. februarja praznujemo praznik Jezusovega darovanja v templju. Praznik pa je dobil tudi ime svečnica, ker na ta dan po stari navadi po cerkvah blagoslavljamo sveče. Sveče si boste lahko vzeli tudi v cerkvi. Priporočeni dar za svečo je 2,00 €. Svečnica je tudi dan posvečenega življenja – dan redovnic in redovnikov. Omenjeni svetovni dan je leta 1997 ustanovil papež Janez Pavel II. kot dan molitve za može in žene, ki so se odločili za življenje v enem izmed katoliških redov ali skupnosti apostolskega življenja.

- V četrtek, 2. 2. 2023, ob 19. uri (po večerni sveti maši), bo v naši cerkvi kratek koncert Ženskega pevskega zbora NKB Maribor z zborovodkinjo Petro Kozar Bežan. Zbor bo na klavirju spremljala Božena Pirjevec. Predstavile se bodo s programom božičnih pesmi slovenskih in tujih avtorjev. Vabljeni!

- V petek, na god sv. Blaža bomo pristopili k Blaževemu blagoslovu. Prejmimo ga v prepričanju, da Bog tudi  na priprošnjo svetnikov deli svoje milosti, za to pa je potrebna osebna vera prejemnika.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke pri sv. mašah namenjene obnovi in vzdrževanju cerkvenih objektov.