Božič - a

- V ponedeljek, na Štefanovo, bo pri mašah blagoslov soli in vode.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vas lepo vabi na BOŽIČNI KONCERT v ponedeljek, 26. decembra 2022, po večerni sveti maši v župnijski cerkvi sv. Jurija. Sodelujejo: cerkveni pevski zbor iz Hoč, otroški pevski zbor Jurčki, ljudske pevke in cerkveni pevski zbor iz Razvanja. Vljudno vabljeni!

- V torek, 27. 12., goduje sv. Janez, apostol in evangelist. Pri sveti maši bo blagoslov vina. Še posebej lepo vabljeni  ob 10.30 k sveti maši pri sv. Lenartu

- V torek, pol ure pred sveto mašo, lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Biblična skupina bo imela svoje srečanje v torek po sveti maši. Pogovarjali se bomo o Božji besedi v Apostolskih delih: 9. poglavje, 1. do 31. vrstica  (Apd 9,1 – 31). Lepo vabljeni vsi, ki vas zanima Sveto pismo!!

- V četrtek po večerni sveti maši lepo vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

- Na zadnji dan koledarskega leta, na Silvestrovo, je prav, da s hvaležnostjo pogledamo na čas, ki smo ga preživeli. To je drugi sveti večer.  Vabljeni k sveti maši, ko bomo tudi z zahvalno pesmijo izrazili zahvalo Bogu in ga prosili za blagoslov v novem letu.

- V nedeljo je novo leto – dan miru in praznik Marije, svete Božje matere. Lepo vabljeni k sv. mašam.

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, naj prinesejo svoje darove v škatlicah v cerkev k jaslicam. Bog povrni!

- V prazničnih dneh, ko so družine bolj skupaj, je priložnost za božični blagoslov družine in doma. Kdor bi želel obisk duhovnika ali kolednikov naj sporoči v župnijsko pisarno.

- Verski tisk v letu 2023: Ognjišče – 38,90, Družina – 149 € do 31. januarja, kasneje 166,40 €, Misijonska obzorja - 9 €, Prijatelj – 15 €, Mohorjeve Knjige za leto 2024 – 55 €, Mavrica – 49,90 €, Beseda med nami – 29,40 €, Najst – 33 €, Božje okolje – 33 €, Magnificat – 63,70 €, Svet in ljudje – 44,90 €

- Ob koncu leta je Katoliško društvo dr. A. Murka Hoče za vse člane pripravilo drobno pozornost. Paketki vas čakajo v župnišču, zato ste lepo povabljeni, da se oglasite in si poiščete tistega z vašim imenom.