27. nedelja med letom - rožnovenska

- Od 2. do 9. oktobra bo potekal Teden za življenje, letos pod geslom Ne zavrzi življenja! Več o tednu si lahko preberete na spletni strani Gibanje za življenje. Naj bo teden za življenje za spodbudo, za več življenja med nami!

- Od 3. 10. dalje bodo večerne svete maše v Razvanju ob 17.00 in v Hočah ob 18.00.

- Krajevna organizacija RK Hoče vabi na brezplačne meritve, ki bodo v njihovih prostorih v torek, 4. 10. 2022. Nastavljene bodo table za večjo vidljivost. Udeležijo se lahko krajani Občine Hoče - Slivnica.

- Smo v oktobru, mesecu molitve rožnega venca. Vsi lepo vabljeni, da vsaj kdaj v tem mesecu pridete v župnijsko cerkev, kjer bomo vedno pol ure pred sveto mašo molili rožni venec, za naše družine, za naš kraj, župnijo, duhovne poklice … vabljen k molitvi tudi doma, kot družina, vsaj kakšno desetko rožnega venca.

- Pred nami je prvi četrtek in prvi petek z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih. Če bi še kdo želel obisk duhovnika, naj to sporoči na njegovo telefonsko številko.