21. nedelja med letom - c

- V četrtek je po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Slovenski škofje so na 130. redni seji Slovenske škofovske konference, ki je bila 9. maja 2022 v Ljubljani, potrdili štolnine in darove, ki začnejo veljati v vseh škofijah s 1. septembrom 2022. Tako bo dar za sveto mašo znašal 23,00 €.

- Novo katehetsko leto bomo začeli v ponedeljek, 5. septembra. Urnik bo od 29. avgusta dalje na spletni in FB strani župnije, na oglasnih deskah in v župnijski pisarni. Na spletni strani pa bo tudi katehetsko pismo staršem in veroučencem.

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 10. 9., od 8.30 dalje (molitvena ura, pete litanije in ob 10.00 sveta maša). Lepo vabljeni!

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 17. 9. Mladi, lepo vabljeni. Prijavite se v župnijski pisarni do nedelje, 10. septembra.

- Poročili se bodo: ženin Igor Fras, rkt, samski in nevesta Natalija Malašič, rkt, samska; ter ženin Gregor Božnik, rkt, samski in nevesta Lucija Fifer, rkt, samska. Čestitamo!