16. nedelja med letom - c

- V četrtek je po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V nedeljo, 24. julija, obhajamo god sv. Krištofa. Zato bomo prihodnjo nedeljo praznovali Krištofovo nedeljo. Po svetih mašah bo blagoslov prevoznih sredstev in udeležencev v prometu. Naj vas geslo Mivine akcije "Moj dar Boga slavi za vse prevožene poti" vsako leto spomni na lepe trenutke v vašem avtu in srečno prevožene poti. Obenem pa naj poživi vašo solidarnost s tistimi, ki jim bo vaš dar za misijonsko vozilo rešil življenje in vrnil zdravje, omogočil pot v šolo, do misijona, pripeljal misijonarja do ljudi, ki ga željno pričakujejo misijonarja, zvozil gradbeni material za cerkev, šolo, dispanzer. Naj vas akcija MIVA nagovori, da boste ob prošnji za srečno vožnjo z veseljem darovali tudi za misijonska vozila. Pri izhodu iz cerkve bo košarica za darovanje, vzemite pa si molitveni kartonček in nalepko. Za vsak dar iskrena hvala.