12. nedelja med letom - c

- V torek bodo od 7.30 - 9.30 v prostorih RK Hoče meritve triglicerida, holesterola, krvnega sladkorja in krvnega tlaka.

- V četrtek bo po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Osem dni po prazniku sv. rešnjega telesa in krvi, obhajamo praznik Srca Jezusovega (petek, 24. junij). To nam želi biti vsem na razpolago: da nas sprejme ob vsakem trenutku in da na nas vselej razliva svojo neizmerno ljubezen. Ta dan še posebej lepo vabljeni k sveti maši ob 19.00 k sv. Lenartu, da bomo skupaj molili za našo domovino, Marijino varstvo in modrost vseh, ki so na vodilnih mestih. Po sveti maši pripravlja  Katoliško društvo dr. Antona Murka pred cerkvijo kratek kulturni program in skromno pogostitev.

- Prihodnjo nedeljo, 26. 6. bo ob 9.00 telovska procesija in po njej sveta maša v Razvanju. Vabljeni.

- Dragi veroučenci, lepo vabljeni na poletne delavnice, ki bodo v hoškem župnišču od 4. do 7. julija. Delavnice se bodo pričele vsak dan ob 16.00 in zaključile z večerno sveto mašo ob 19.00. Prispevek za delavnice (material in malica) je 10 €.

- Poročila se bosta: ženin Franc Pešak,  rkt., sam., gimn. mat., sin + Franca Pešaka in Štefke roj. Turner, in nevesta Klavdija Železnikar, rkt.,sam., natakarica, hči + Karola Železnikarja in Irnatraud roj. Alt. ČESTITAMO!