Sveta Trojica - c

- Na voljo je še nekaj prostih mest za romanje v Međugorje od 27. do 30. junija pod duhovnim vodstvom Dejana Frangeža. Prijavite se v župnišču, kjer dobite tudi vse ostale informacije.

- Jutri, 13. 6., je god sv. Antona Padovanskega. Lepo vabljeni na Areh, kjer bo ob 10.30 sveta maša.

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek, 16. junija, bo praznik svetega Rešnjega Telesa in Krvi -  za kristjane eden največjih praznikov. »To je kruh za življenje sveta«, je dejal Jezus. Zunanjo slovesnost tega  praznika bomo obhajali s slovesno evharistično procesijo po večerni sveti maši. Lepo vabljeni, še zlasti letošnji prvoobhajanci!

- Prihodnjo nedeljo bo ob 10.30 sveta maša in po njej telovska procesija pri svetem Lenartu.

- Veroučenci, prijazno vabljeni, da se udeležite programa PUSTOLOVŠČINA+, ki bo bo od 29. 6. do 1. 7. 2022, v Zavodu Antona M. Slomška. Cena: 20 € na osebo. Prijave zbirajo do 15. 6. oz. do zapolnitve prostih mest. Prijavnice in več informacij najdete na spletni strani Zavoda A. M. Slomška (www.z-ams.si).

- Dragi veroučenci, lepo vabljeni na poletne delavnice, ki bodo v hoškem župnišču od 4. do 7. julija. Delavnice se bodo pričele vsak dan ob 16.00 in zaključile z večerno sveto mašo ob 19.00. Prispevek za delavnice (material in malica) je 10 €.