Binkošti - c

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Vljudno vabljeni na zaključni nastop učencev Glasbene in baletne šole A. M. Slomška, ki bo v petek, 10. 6., ob 17.00 v naši župnijski cerkvi.

- Lepo vabljeni 10. 6. v mariborsko stolnico, kjer bo neprekinjena 24-urna molitev za novomašnike, diakone in nove duhovne poklice. Molitev se bo začela v petek ob 19.00 s sveto mašo ter zaključila v soboto, prav tako ob 19.00. Vzemimo si čas in prosimo Gospoda žetve, da pošlje delavce na svojo žetev!

- Poročila se bosta: ženin Boštjan Fingušt, rkt, samski, in nevesta Katja Hauptman, rkt, samska. ČESTITAMO!

- Prihodnja nedelja bo kvatrna, zato bodo nabirke pri mašah namenjene bogoslovju.

- Veroučenci, ki v tem šolskem letu zaključujete 6., 7. in 8. razred OŠ, prijazno vabljeni, da se udeležite programa PUSTOLOVŠČINA+, ki ga pripravljajo animatorji, profesorji in vzgojitelji na Škofijski gimnaziji in v Dijaškem domu AMS. Program bo od 29. 6. do 1. 7. 2022, v Zavodu Antona M. Slomška in okolici. Cena: 20 € na osebo. Prijave zbirajo do 15. 6. oz. do zapolnitve prostih mest. Prijavnice in več informacij najdete na spletni strani Zavoda A. M. Slomška (www.z-ams.si).

- Dragi veroučenci (otroci in mladi), lepo vabljeni na poletne delavnice, ki bodo v hoškem župnišču od 4. do 7. julija. Delavnice se bodo pričele vsak dan ob 16.00 in zaključile z večerno sveto mašo ob 19.00. Pridite, da bomo skupaj prepevali, se igrali, kaj novega izvedeli, se kam skupaj odpravili, kaj dobrega pojedli in seveda spoznavali Jezusa in njegovo veliko ljubezen do nas. Letos se bomo posvetili Jezusovim čudežem. Prispevek za delavnice (material in malica) je 10 €. Z veseljem vas pričakujejo: katehistinji Marinka in Viktorija ter župnik Alojz.