7. velikonočna nedelja

- Iskrena hvala članom in članicam Karitas in drugim prostovoljcem, ki so pripravili in sodelovali pri srečanju gasilcev na Florjanovo nedeljo, srečanju jubilantov in starejših. Hvala tudi vsem pevkam in pevcem, ki so nam obogatili bogoslužje s svojim lepim in ubranim petjem.

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek zaključimo z letošnjimi šmarnicami, zato lepo vabljeni k sveti maši.

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi in vzdrževanju cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar!

- Veroučenci, ki v tem šolskem letu zaključujete 6., 7. in 8. razred OŠ, prijazno vabljeni, da se udeležite programa PUSTOLOVŠČINA+, ki ga pripravljajo animatorji, profesorji in vzgojitelji na Škofijski gimnaziji in v Dijaškem domu AMS. Program bo od 29. 6. do 1. 7. 2022, v Zavodu Antona M. Slomška in okolici. Cena: 20 € na osebo. Prijave zbirajo do 15. 6. oz. do zapolnitve prostih mest. Prijavnice in več informacij najdete na spletni strani Zavoda A. M. Slomška (www.z-ams.si).