6. velikonočna nedelja

- Otroci in tudi ostali, vabljeni k šmarnicam, ki so vsak dan ob 19.00.  Za prvoobhajance je obisk šmarnic obvezen. V torek po šmarnicah bo izbira oz. ¨"proba" oblek.

- Prispele so fotografije zakonskih jubilantov. Dobite jih v župnijski pisarni.

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek po sveti maši ima srečanje biblična skupina. Pogovarjali se bomo o križanju Jezusa: Janezov evangelij, 19. poglavje, 1. do 42. vrstica (Jn 19).  Naša srečanja so priložnost za spoznavanje Boga preko njegove besede v Svetem pismu. Pridite, prisluhnite Božji besedi  in se pustite nagovoriti!

- Jutri, v ponedeljek, v torek in v sredo so pred praznikom Gospodovega vnebohoda prošnji dnevi. To so dnevi molitve za Božji blagoslov pri delu na polju, v šoli, v pisarnah, tovarnah, pa tudi dnevi molitve za mir in varnost našega življenja.

- V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda, zato lepo vabljeni k sveti maši. Ob 10.00 bo glavna praznična sveta maša pri Križni kapeli.

- PRVO SVETO OBHAJILO: V petek bo ob 18.00 prva sveta spoved letošnjih provoobhajancev. K spovedi lepo vabljeni tudi njihovi starši. V nedeljo se v primeru lepega vremena prvoobhajanci zberejo ob 9.30 na župnijskem dvorišču.

- V soboto, 28. 5., bo srečanje starejših faranov nad 75 let. Ob 14.00 bo v župnijski cerkvi sveta maša in bolniško maziljenje. Po maši se bodo družili v hoškem župnišču. Lepo vabljeni!

- V ponedeljek, 30. 5., bo ob 18.00 v OŠ Hoče sprejemni preizkus in vpis v Glasbeno in baletno šolo A. M. Slomška.