4. postna nedelja - c

- Starši veroučencev od 1. do 4. razreda, lepo vabljeni na srečanje, ki bo v ponedeljek, 28. 3., ob 18.00 v hočkem župnišču. V torek, 29. 3., prav tako ob 18.00 pa za starše veroučencev od 5. do 9. razreda. Kdor ima več otrok, se udeleži enega srečanja. Katehistinje in g. župnik se veselijo srečanja z vami!

- Od ponedeljka, 28. 3., dalje bodo večerne svete maše v Razvanju ob 18.00 in v Hočah ob 19.00

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec. Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V postnem času ob petkih lepo vabljeni k pobožnosti  križevega pota pred večerno sveto mašo.

- 17. radijski misijon na Radiu Ognjišče - HODIMO SKUPAJ. Radijski misijon bo od 3. do 9. aprila 2022.  S svojimi razmišljanji v osrednjih dnevnih govorih (ob 17.00) bodo sodelovali: nadškof Alojzij Cvikl, s. Rebeka Kenda, škof Andrej Saje, br. Miran Špelič, Tomaž Kete, Slavko Rebec in škof Maksimilijan Matjaž. V kratkih govorih, svetovalnici in pogovorih bodo sodelovali še drugi duhovniki, redovniki, redovnice in laiki. Vsak dan bosta misijonska govora ob 10.15 in 17.00. V času misijona bo od ponedeljka do sobote sveta maša ob 19.00. Vsak večer ob 20.00 bo pogovorni večer, v katerem bodo lahko sodelovali poslušalci.

- Na župnijo se s prošnjo za nastanitev obračajo begunci iz Ukrajine (matere z otroki). Če jih je kdo pripravljen sprejeti, ali ve za kakšno nastanitev, naj pokliče v župnišče. Hvala!