7. nedelja med letom - c

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec. Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V sinodalnem odboru mariborske nadškofije nas prosijo, da si vzamemo nekaj časa, izpolnimo anketo in povemo, kaj nam je v življenju Cerkve dragoceno, kaj nas moti in kaj predlagamo. Anketo najdete na spletni strani Nadškofija Maribor.

- Agencija Aritours vabi na 25. tradicionalno postno romanje v Vojvodino, ki bo od 1. do 2. aprila. Duhovni vodja romanja je mariborski nadškof, msgr. Alojzij Cvikl. Cena romanja je 149 € (45 romarjev), 7 € odstopnina (bolezen, smrt v družini). Za zgodnjo prijavo do 28. 2. Aritours podarja zdravstveno zavarovanje z asistenco v tujini. Prijavite se v župnišču, kjer tudi poravnate 50 € in morebitno odstopnino.

- Katoliško društvo dr. A. Murka Hoče prosi člane, da do konca februarja poravnajo članarino za leto 2022, če je le mogoče preko spletnega bančništva ali položnice (Katoliško društvo dr. Antona Murka, Hočka cesta 2, Hoče, TRR: SI56 0417 3000 0656 593, Namen: Članarina 2021 Ime in Priimek). Če nič od tega ni mogoče, lahko ob petkih dopoldan med 8.00 in 10.00 v župnišču poiščete tajnico društva Heleno Žnidarič in pri njej poravnate znesek. Članarina ostaja 7 evrov. Za razumevanje in podporo društvu se vam iskreno zahvaljujemo in se priporočamo za prijetno sodelovanje tudi v prihodnje.

- Prosimo, da se držite vseh ukrepov za zajezitev širjenja virusa ter v cerkvi nosite masko in upoštevate medsebojno razdaljo!