Nedelja sv. Družine

- Jutri, na Janezovo, bo pri sveti maši blagoslov vina. Še posebej lepo vabljeni k svetemu Lenartu, kjer bo ob 10.00 sveta maša in blagoslov.

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec. Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V petek, na god sv. Silvestra, na staro leto, se bomo Bogu zahvalili za preteklo leto in prosili blagoslova za prihajajoče novo leto 2022. Ne pozabimo, da je to drugi sveti večer in blagoslovimo svoje domove.

- V soboto je novo leto, svetovni dan miru in praznik Marije, Božje matere.  Mariji izročimo novo leto, da bosta rasla mir in dobrota. Naj bo leto miru v milosti Gospoda, ki je bogat v usmiljenju.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi in vzdrževanju cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar!

- Otroci, ki ste sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, prinesite svoje škatlice z darovi v cerkev k jaslicam.

- Obnovljene so bile polkne na zvoniku razvanjske cerkve. Hvala vsem darovalcem, ki so pokrili strošek obnove (400 €).

- Iskrena hvala vsem, ki so postavili jaslice v župnijski in podružničnih cerkvah!

- Pri izhodu iz župnijske cerkve je seznam čiščenja v letu 2022 in ga vzemite tisti, ki pomagate pri čiščenju. Še vedno pa je kdo povabljen, da se pridruži. Hvala vsem!

- Prosimo, da se držite vseh ukrepov za zajezitev širjenja virusa ter upoštevate pogoj PCT za vstop v cerkev!