2. adventna nedelja - c

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec. Lepo vabljeni!

- V sredo bo praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, zato lepo vabljeni k sveti maši. Brezmadežna Marija je preroško znamenje in podoba, ki tudi nas spodbuja k prizadevanju za svobodo srca in čisto prosojnost pred Bogom

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V četrtek bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- Otroci so pri verouku prejeli adventni koledar. Letos preko zgodb spoznavamo našega misijonarja p. Miha Drevenška. Skupaj s starši naj zgodbe berejo zvečer ob adventnem venčku. Nato skupaj molijo večerno molitev. Trudijo se za obisk svete maše in za dobra dela. V sredini je priloga za misijonski hranilnik. Vanj zbirajo »sadove« njihovega adventnega premagovanja in odpovedi v korist pomoči potrebnim otrokom v misijonskih deželah.

- Za čistočo in urejenost župnišča ter župnijske cerkve že vrsto let skrbijo naše, predvsem starejše, faranke (tudi kakšen faran je zraven J), razdeljene v 10 skupin. Mnogim med njimi so zaradi starosti in bolezni pošle moči. Zato naprošamo in iščemo mlajše, ki bi nekajkrat na leto pomagali in še naprej skrbeli za župnijske prostore in cerkev.  V kolikor se čutite poklicani, pokličite g. župnika ali go. Valerijo Černe (051 255 494).  Že vnaprej hvala in Bog povrni!