25. nedelja med letom - b

- Upoštevajmo preventivne ukrepe za preprečevanje virusnih okužb: vzdrževanje medosebne razdalje, razkuževanje rok in nošnja zaščitnih mask v cerkvi in drugih zaprtih prostorih. Za vse starejše od 12 let je obvezno tudi izpolnjevanje pogoja PCT za vstop v cerkev in druge župnijske prostore. Hvala za razumevanje!

- V sredo, 22. 9., bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni!

- V petek, 24. 9, na god bl. škofa Slomška, začnemo birmansko devetdnevnico.

- Prihodnjo nedeljo bo v Razvanju žegnanje. Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je Slomškova.  Osrednja slovesnost bo pri Sv. Jožefu v Celju. ob 15.00 bo molitvena ura, ob 16.00 pa sveta maša, ki jo bo ob somaševanju navzočih duhovnikov daroval upokojeni ljubljanski nadškof metropolit msgr. dr. Anton Stres.

- Poglejte tudi Slomškov list v digitalni obliki

- Prihodnja nedelja je kvatrna. Pri sv. mašah bo vaš dar namenjen za naše semeniščnike in bogoslovce.