32. nedelja med letom - zahvalna in Lenartova

- V četrtek, 5. novembra 2020, dopoldne,  je v župnišču v Framu odšel v večnost duhovnik naše dekanije,  dolgoletni framski župnik Franc Dermol. Molimo za večni mir in pokoj njegove duše in duše vseh umrlih.

- Ob današnji zahvalni nedelji HVALA vsem faranom, ki ste po svojih močeh v danih situacijah skušali pomagati in ustvarjati tam, kjer ste začutili stisko in potrebo po pomoči. Hvala vam, ker ste v minulem letu zakrpali marsikatero stisko in izpeljali ogromno projektov z nitjo ljubezni, in tako s skrbjo delavca za rast Božjega kraljestva med nami sporočali, da vaše delo in pomoč nista bili iz obilja, ampak ste podarili del sebe. Bog povrni!

- Upoštevajmo ukrepe za omejitev širjenja epidemije. In molimo za zdravje.

- Do nadaljnjega so svete maše z ljudstvom odpovedane. Duhovniki bomo po oznanjenih mašnih namenih vsak dan zasebno maševali.

- Dovoljena je individualna oskrba vernikov. Verniki, ki se ne morete udeležiti svete maše, lahko prejmete obhajilo in blago-slov izven obreda svete maše – v naši župniji ob urah, ko so oznanjene svete maše. Pri vstopu si mora vsak razkužiti roke, si nadeti zaščitno masko in ohranjati 2 metra medosebne razdalje. V cerkvi je lahko naenkrat največ 6 oseb.

- Verouk poteka na daljavo. Na spletni in FB strani župnije imate povezavo do veroučnega kotička, kjer so zbrane kateheze za vse razrede. Veroučenci, predelajte katehezo in naredite domačo nalogo! Starše pa prosimo, da jim pomagate, še zlasti veroučencem prve triade.

- Lepo povabljeni v nedeljo v župnijsko cerkev, kjer prejmete sv. obhajilo in blagoslov.

- V cerkvi je na voljo Družinska pratika in Marijanski koledar.