27. nedelja med letom - rožnovenska - a

- Od 4. do 11. oktobra bo v Sloveniji potekal Teden za življenje 2020 pod geslom »Da bi si bili dobri sopotniki na poti v prihodnost.« (Nadškof dr. Alojzij Šuštar). Več o tem tednu, vsebini in videoposnetke boste našli na spletni strani Gibanje za življenje.

- V četrtek je po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Od torka, 6. 10, dalje bodo večerne sv. maše v Razvanju ob 17.00, v Hočah ob 18.00.

- Marija Magdalena Novak (Marinka) vabi v soboto, 31. oktobra, ob 15.00, k slovesnosti, ko bo sprejeta v Red posvečenih devic (red posvečenih žena, ki se celostno podarijo Gospodu, da bi mu tako služile sredi tega sveta). Zaradi organizcaije so obvezne prijave do 15. oktobra na tel. št. 031 801 114).

- Oktober je mesec svetega rožnega venca. Podarimo v tem mesecu Materi Božji vsak dan dar molitve rožnega venca. Še posebej lepo vabljeni k skupni molitvi v cerkev. Rožni venec molimo pol ure pred sveto mašo.

- V mesecu rožnega venca lepo povabljeni, da se pridružite molitveni pobudi ŽiviRožniVenec. Z vključitvijo se obvežete, da boste vsak dan zmolili eno desetko rožnega venca za nove duhovne poklice. Po prijavi boste prejeli molitveni kartonček s svojo desetko. Pišete lahko na naslov zrv@ofm.si . Več goreče in vztrajne molitve pomeni več delavcev v Gospodovem vinogradu. Mir in dobro!

- Za preprečevanje širjenja epidemije Covid 19: verniki pri nedeljskih in prazničnih svetih mašah ob vstopu v cerkev  oddajo v škatlo list s svojo telefonsko številko (če pride k maši več članov družine, napišete telefonsko številko le enega člana). V zaprtih cerkvenih prostorih je obvezna uporaba zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si razkužite roke.

- Poročila se bosta: ženin Kristjan Hostnik, rkt, samski, roj. 15. 11. 1992, sin Branimirja in Olge, r. Jerenko, biva C. v Skoke 36; in nevesta Nastja Kovačec, rkt, samska, roj. 23. 8. 1992, hči Franca in Sonje, r. Boršnak, biva Varpolje 33, Rečica ob Savinji. ČESTITAMO!