13. nedelja med letom - c

- Jutri, v ponedeljek,  na predvečer praznika ptujskogorske Matere Božje,  lepo vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo ob 19.00 molitvena ura, ob 20.00 sveta maša, ki jo bo daroval nadškof msgr. Alojzij Cvikl. Sledila bo procesija z lučkami, nato nočno bdenje (sv. maša tudi ob 24.00) do jutra. Na sam praznik, 2. 7., bodo svete maše ob 8.00, slovesna  ob 10.00 (somaševanje bo vodil nadškof msgr. Alojzij Cvikl) in zvečer ob 19.00.

- POČITNIŠKE DELAVNICE OZ. MINI ORATORIJ  - V RAZVANJU: Otroci lepo vabljeni v Razvanje na poletne delavnice oziroma majhen oratorij in sicer od ponedeljka, 1. do petka, 5. julija od 9. do 12. ure. Delavnice bo vodila katehistinja Marinka.

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek po sveti maši je priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V petek bo sv. maša ob 17.00. Pri njej se bomo spomnili 10-letnice duhovništva našega rojaka Dejana Frangeža. Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi zunanjosti cerkve sv. Lenarta!

- Duhovne vaje so že stoletja velika pomoč in priložnost za kristjane, ki si želijo notranje rasti in osebnostno napredovati v veri. Ponudbe je v Sloveniji kar precej. Pestro izbiro duhovnih vaj najdete na spletni strani Družine (pod zavihkom Koledar). Priporočamo!