12. nedelja med letom - c

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek, 25. 6., je dan državnosti. Lepo vabljeni k sveti maši, da bomo skupaj molili za našo domovino.

- V sredo, 26. junija, bo po sveti maši zadnje srečanje slavilne molitvene skupine pred poletnimi počitnicami. Lepo vabljeni!

- V četrtek po sveti maši je priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Slovenska nadškofa bosta 29. junija, na praznik apostolov Petra in Pavla, posvetila letošnje novomašnike. Letos bo v Cerkvi na Slovenskem posvečenih 6 novomašnikov, ki prihajajo iz mariborske in ljubljanske nadškofije. V mariborski stolnici bosta v soboto, 29. 6., prejela mašniško posvečenje Sebastijan Tišler iz župnije Maribor – Tezno in Primož Lorbek iz župnije Zavrč. Mašniško posvečenje bo ob 10.00. Molimo za letošnje novomašnike in za svetost že posvečenih.

- V soboto je praznik apostolov Petra in Pavla. Po starodavni navadi bo na ta dan pri sveti maši t. im. »Petrov novčič«, nabirka, s katero se podpirajo karitativna dela v najrevnejši predelih Katoliške Cerkve. Hvala za vsak vaš dar!

- POČITNIŠKE DELAVNICE OZ. MINI ORATORIJ  -  V HOČAH: Otroci lepo povabljeni na letošnje počitniške delavnice, in sicer od torka, 25. do petka, 28. junija. Začnemo ob 15.30 uri in končamo s sveto mašo. Več nas bo, lepše bo! Delavnice bosta vodili katehistinji Viktorija in Marinka. - V RAZVANJU: Otroci lepo vabljeni v Razvanje na poletne delavnice oziroma majhen oratorij in sicer od ponedeljka, 1. do petka, 5. julija od 9. do 12. ure. Delavnice bo vodila katehistinja Marinka.

- Duhovne vaje so že stoletja velika pomoč in priložnost za kristjane, ki si želijo notranje rasti in osebnostno napredovati v veri. Ponudbe je v Sloveniji kar precej. Pestro izbiro duhovnih vaj najdete na spletni strani Družine (pod zavihkom Koledar). Priporočamo!