7. velikonočna nedelja - c

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek bo po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami je prvi četrtek in prvi petek z ustreznimi pobožnostmi.

- V petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnjo nedeljo so Binkošti - praznik prihoda Sveteda Duha. lepo vabljeni k sv. mašam!

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste po sveti maši lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj ... Hvala vsem, ki v ta namen kaj prispevate in pogostitev pripravite.

- Letošnje srečanje mladih iz Mariborske škofije bo v soboto, 8. 6. 2019,  v Slovenski Bistrici pod geslom Duh zažiga!  O tem kako Duh zažiga v njihovem življenju nam bodo pričevali duhovnik Simon Potnik, dramski igralec Gregor Čušin in skupina Svetnik. Srečanje bo v dvorani Slomškovega doma med 18.00 in 21.00. Lepo vabljeni mladi, še posebej letošnji birmanci - devetošolci.

- POČITNIŠKE DELAVNICE OZ. MINI ORATORIJ, V HOČAH: Otroci lepo povabljeni na letošnje počitniške delavnice, in sicer od torka, 25. do petka, 28. junija. Začnemo ob 15.30 uri in končamo s sveto mašo. Več nas bo, lepše bo! Delavnice bosta vodili katehistinji Viktorija in Marinka. - V RAZVANJU: Otroci lepo vabljeni v Razvanje na poletne delavnice oziroma majhen oratorij in sicer od ponedeljka, 3. do petka, 7. julija od 9. do 12. ure. Vabita Marinka in Jezus:)

- V župnijski pisarni lahko dobite fotografije s srečanja zakonskih jubilantov.

- Članom Karitas in drugim prostovoljcem hvala za organizacijo in pogostitev na včerajšnjem srečanju starejših faranov.