6. velikonočna nedelja - c

- V tem tednu, do petka, še lepo vabljeni k sveti maši in šmarnični pobožnosti.

- Jutri, v ponedeljek, v torek in v sredo so pred praznikom Gospodovega vnebohoda prošnji dnevi. To so dnevi molitve za Božji blagoslov pri delu na polju, v šoli, v pisarnah, tovarnah, pa tudi dnevi molitve za mir in varnost našega življenja. Lepo vabljeni k svetim mašam.

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek bo po sveti maši srečanje biblične skupine. Pogovarjali se bomo o preroku Danijelu. Sveto pismo: Danijel, 6. poglavje (Dan 6, 2 - 29). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo! V Svetem pismu je veliko odgovorov na naša vsakodnevna vprašanja in probleme.

- V sredo bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni!

- Na praznik Gospodovega vnebohoda lepo vabljeni k sveti maši.

- V petek je zaključek šmarnic. Hkrati bo ta sveta maša tudi maša ob zaključku katehetskega leta. Veroučna spričevala bodo dobili veroučenci v tednu od 3. do 7. junija.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vabi na zaključek šmarnic in katehetskega leta, ki bo v petek, 31. maja 2019, od 19.00 naprej! Zadnji dan letošnjih šmarnic bo pri maši in po njej še posebej veselo. Pri maši bodo namreč sodelovali Jurčki, ki bodo takoj po njej pripravili še kratek koncert. Lepo vabljeni k maši, na koncert in  potem na sladko druženje na župnijsko dvorišče.

- Župnijska Karitas Hoče vabi starejše farane (nad 75 let)  župnije sv. Jurija Hoče, na srečanje,  ki bo v soboto, 1. 6. 2019.  Naše srečanje bomo pričeli  s sveto mašo ob 14.00  v župnijski cerkvi.  Po sveti maši bomo nadaljevali naše srečanje v hočkem župnišču.  Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke za obnovo župnijskih objektov.

- Glasbena in baletna šola Zavoda A. M. Slomška vabi na sprejemne preizkuse za vpis. Preizkus bo v prostorih OŠ Dušana Flisa v Hočah v petek, 31. maja, ob 16.30.

- POČITNIŠKE DELAVNICE OZ. MINI ORATORIJ: - V HOČAH - Otroci lepo povabljeni na letošnje počitniške delavnice, in sicer od torka, 25. do petka, 28. junija. Začnemo ob 15.30 uri in končamo s sveto mašo. Več nas bo, lepše bo! Delavnice bosta vodili katehistinji Viktorija in Marinka. - V RAZVANJU - Otroci lepo vabljeni v Razvanje na poletne delavnice oziroma majhen oratorij in sicer od ponedeljka, 3. do petka, 7. junija od 9. do 12. ure. Vabita Marinka in Jezus:)