5. velikonočna nedelja - c

- V mesecu maju lepo vabljeni k sveti maši in šmarnični pobožnosti. Za prvoobhajance je obisk šmarnic obvezen. Seveda lepo vabljeni tudi ostali, še zlasti veroučenci.

- V ponedeljek, 20. 5., bo po šmarnicah sestanek za starše letošnjih prvoobhajancev.

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- PRIDI IN POGLEJ - V torek, 21. maja 2019, je po večerni sv. maši srečanje Pridi in poglej. V novem ciklusu se pogovarjamo ob apostolski spodbudi papeža Frančiška VESELJE EVANGELIJA. Na srečanju bomo razmišljali od člena 68 do člena 76 v drugem poglavju z naslovom Izzivi inkulturacije vere. Še vedno se nam lahko priključite, besedilo dobite pri g. župniku. Srečanja so tretji torek v mesecu. Pridite, da razmišljate z nami o življenju po evangeliju.

- PRVO SVETO OBHAJILO: - V četrtek bo ob 18.00 prva sveta spoved letošnjih prvoobhajancev. K spovedi lepo vabljeni tudi njihovi starši. Pecivo za pogostitev po slovesnosti prvega svetega obhajila prinesite v župnišče v soboto popoldan – do šmarnic/svete maše.  V nedeljo se prvoobhajanci zberejo ob 9.30 na župnijskem dvorišču. Sledi sveta maša in slovesnost prvega svetega obhajila. Prve klopi v cerkvi bodo rezervirane za prvoobhajance in njihove starše. Hvala za razumevanje.

- Župnijska Karitas Hoče vabi starejše farane (nad 75 let) župnije sv. Jurija Hoče, na srečanje, ki bo v soboto, 1. 6. 2019. Naše srečanje bomo pričeli s sveto mašo ob 14.00 v župnijski cerkvi. Po sveti maši bomo nadaljevali naše srečanje v hočkem župnišču. Lepo vabljeni!