7. nedelja med letom - c

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek bo po sveti maši srečanje biblične skupine. "Božanska modrost" je naslov naše tokratne teme pogovora na osnovi besedila v Pregovorih od 1 do 4. (Prg 1 - 4). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo - tudi tisti, ki doslej še niste hodili na naša srečanja! V Svetem pismu je namreč veliko odgovorov na naša vsakodnevna vprašanja in probleme.

- V četrtek bo po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami je četrtek pred prvim petkom, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi. (četrtek: molitve in prošnje za nove duhovne poklice in svetost duhovnikov; petek: obnovitev posvetitve Srcu Jezusovemu, sobota: obnovitev posvetitve Marijinemu brezmadežnemu Srcu).

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnjo nedeljo bo ob 10.00 družinska sveta maša s sodelovanjem Jurčkov in veroučencev. Družine, lepo vabljene!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene vzdrževanju cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar.

- Vabljeni na 24. tradicionalno postno romanje mariborske nadškofije in agencije Aritours na Poljsko (Krakow, Wadovice in Kalwaria Zebrzydowska), ki bo od 4. do 6. aprila. Prijavite se v župnišču do 1. marca. Cena romanja je 199,00 €, ob prijavi poravnate 50,00 €).

- Katoliško društvo dr. Antona Murka v februarju pobira letno članarino v višini 5,00 €. Vsem, ki ste že prispevali, iskrena hvala. S svojim prispevkom omogočate organizacijo različnih prireditev, ki jih pripravlja društvo. Ostali, (vabljeni tudi novi člani), pa lahko članarino poravnate pri g. župniku po sv. maši ali Heleni Žnidarič ob petkih dopoldan v župnijski pisarni.