21. nedelja med letom - b

- Hvala ekipi mož in žena iz Razvanja, ki so včeraj popoldne očistili na novo prebeljeno notranjost podružne cerkve sv. Mihaela. Hvala seveda tudi mojstrom pleskarjem, in vsem, ki boste pomagali, da jih bomo poplačali.

- Glasbena in baletna šola Antona Martina Slomška Maribor (Vrbanska 30) ima v torek, 28. avgusta 2018, ob 17.30 uri naknadni rok za sprejemni preizkus za vpis v glasbeno in baletno šolo.

-  V torek pol ure pred sveto mašo lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

-  V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri sv. mašah namenjene obnovi cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar.

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 8. 9., s pričetkom ob 8.30 (molitvena ura, križev pot, srečanje za ministrante). Sv. maša bo ob 10.00. Lepo vabljeni!

- Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 10. septembra. Urnik je objavljen na oglasnih deskah, na spletni in FB strani naše župnije ter v katehetskem pismu, ki ga boste lahko vzeli pri izhodu iz cerkve.

Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 15. 9. Mladi, lepo vabljeni. Prijavite se v župnišču do nedelje, 9. septembra.

- Kristjana sta postala: Domen Serap z Rogoze in Klara Kokol iz Maribora. Čestitamo!