1. postna - b

- V torek, pol ure pred sveto mašo, lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Pridi in poglej! V torek, 20. februarja 2018, imamo po večerni sveti maši srečanje skupine, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje »Izročilo o molitvi« (od strani 655 do strani 665). V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero, zato vljudno vabljeni tudi tisti, ki se doslej še niste mogli odločiti.

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Lepo vabljeni k molitvi križevega pota, ki bo vse postne petke ob 17.30.

- V znamenje solidarnosti z vsemi, ki trpijo zaradi alkohola, vas Slovenska karitas vabi k postni akciji 40 dni brez alkohola. Več na www.brezalkohola.si.

- ZA MINISTRANT(K)E:

- Duhovne vaje za ministrante in ministrantke naše nadškofije v Podlehniku: od 23.-25. 2. (začetek ob 17:30)

- Škofijsko romanje ministrantov in ministrantk  bo v soboto, 17.3. Obiskali bomo bogoslovje v Ljubljani, se ustavili pri sestrah uršulinkah, se okrepčali in obiskali živalski vrt! Tega ne smete zamuditi !:) Res lepo povabljeni!

Za vse dogodke se lahko prijavite v župnišču ali katehistinji Marinki Novak.

- Exodus, edini katoliški tv program prosi za finančno pomoč. Kdor je pripravljen pomagati, si pri izhodu iz cerkve lahko vzame list z informacijami.