7. velikonočna nedelja

-  Otroci, starši in vsi ostali lepo vabljeni k šmarnicam, ki so vsak dan ob 18.00.

- Slavilna molitvena skupina ta ponedeljek odpade, dobimo se spet v ponedeljek 16. maja! Lepo vabljeni.

-  V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Na našem prejšnjem srečanju smo se dogovorili, da bomo odslej brali odlomke po tako imenovanem seznamu Bistvenih sto. S pomočjo teh odlomkov tako iz Stare kot iz Nove zaveze bomo spoznali celotno Sveto pismo. Seznam najdete tudi na spletu. - Na našem tokratnem srečanju se bomo pogovarjali o stvarjenju sveta (Prva Mojzesova knjiga, 1. in 2. poglavje). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- Kolpingova družina Sv.Jurija Hoče organizira ogled prenovljene Narodne galerije v Ljubljani. Vse zainteresirane  vabimo, da se v sredo, 11. maja, ob 8.30 zberemo na župnijskem dvorišču v Hočah. V Ljubljano se bomo peljali z osebnimi avtomobili, od parkirišča do galerije je 400 m pešačenja. Prenovljena galerija obsega tri stavbe z mnogimi slikami, od katerih je za nas še posebej zanimiva Hoška Madona. Sodim, da bomo za ogled potrebovali vsaj tri ure. Prevozne stroške (za poln avtomobil 40€), vstopnino in stroške malice za vse udeležence bomo krili iz blagajne Kolpingove družine Hoče.

-  V sredo bo po šmarnicah sestanek staršev prvoobhajancev in prvoobhajank. Starši, pridite, da se dogovorimo za slovesnost prvega svetega obhajila.

- Zaradi šmarnic v maju ne bo ob četrtkih tihe molitve pred Najsvetejšim.

- V četrtek bo redno srečanje članov ŽPS. Začnemo s sveto mašo ob 18.00.

-  Na Ptujski Gori tudi letos pripravljajo Marijafest, ki bo v soboto, 14. maja, ob 17.00. Le ta bo v znamenju Svetega leta usmiljenja. Veseli bodo, če se boste uspeli pridružiti in še koga navdušiti.

-  Prihodnjo nedeljo bo ob 10.00 srečanje letošnjih zakonskih jubilantov. Klopi v cerkvi bodo rezervirane za slavljence. Hvala za razumevanje.