4. velikonočna - Jurjeva nedelja - župnijsko žegnanje

- Danes je Jurjeva nedelja, praznik našega župnijskega zavetnika in s tem praznik vse naše župnije. Naj vas vse, na priprošnjo sv. Jurija, Bog varuje in blagoslavlja!

- V ponedeljek, 25. 4., bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni!

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o Jakobovem pismu, 5. poglavje, 1. do .20 vrstica (Jak 5,1-20). Dobrodošel vsak, ki ga zanimaSveto pismo.

- V četrtek po sveti maši vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri svetih mašah namenjene obnovi cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar!

- Kmalu bo tu mesec maj in z njim šmarnice. Lepo vabljeni otroci in starši. Za prvoobhajance je obisk šmarnic obvezen in sodi v sklop priprave na prvo sveto obhajilo.

- Župnijska karitas Hoče prisrčno vabi zakonske jubilante, ki letos praznujete okroglo obletnico (5, 10, 15 … in vse do 70!). Vaše praznovanje in vaš zakon želimo blagosloviti pri sveti maši, ki bo v nedeljo, 15. maja 2016, ob 10. uri v župnijski cerkvi sv. Jurija v Hočah. Po maši pripravljamo v župnišču družabno srečanje. Letošnji jubilanti dobite pisna vabila, lahko pa se sami že pred tem prijavite g. dekanu Alojzu Petriču v župnišču ali na elektronski naslov alojz.petric@rkc.si. Prijavite se lahko tudi tisti jubilanti, ki se niste poročili v naši župniji. Zadnji rok prijave je 6. maj 2016. Veselimo se, da je vaš DA postal življenjska sreča in da v vašem zakonu ostaja prostor tudi za Boga. Sodelavci Župnijske karitas.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • Ognjišče