3. velikonočna nedelja

- »Cerkev, mati poklicev«, je naslov poslanice, ki jo je sveti oče Frančišek napisal za 53. svetovni dan molitve za duhovne poklice. V Cerkvi na Slovenskem bo njena vsebina tudi vodilo tedna molitve za duhovne poklice, ki ga bomo obhajali od 10. do 17. aprila. Lepo vabljeni k svetim mašam, kjer bomo prisluhnili nagovorom na temo duhovnih poklicev; če pa v cerkev ne boste mogli priti, povabljeni k molitvi v ta namen tudi doma..

- ­ V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o Jakobovem pismu, četrto poglavje, 1. do 17. vrstica (Jak 4,1-17). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

­- V četrtek lepo vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

­- V četrtek je srečanje članov ŽPS. Začnemo ob 19.00 s sveto mašo.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vas vabi na kulturno-izobraževalni večer z dr. Julijano Visočnik: Kaj je skupno krajem Sremska Mitrovica, Kostolac, Benkovac, Split IN Metkovič? Avtorica bo predstavila nekaj rimskih mest na ozemlju nekdanje Jugoslavije, ki ponujajo presenetljive znamenitosti iz časa Rimskega imperija. Pridite v hoško župnišče v petek, 15. aprila 2016, ob 19.45. Lepo vabljeni!

- Na polici s tiskom je na voljo:

•  Družina
  •  Ognjišče