5. postna nedelja

­- Vabljeni k poslušanju radijskega misijona: Jezus, obličje božjega usmiljenja. Misijon poteka na Radiu Ognjišče od 13. do 19. marca.

- V torek molimo rožni venec pol ure pred svetom mašo.

­- Pridi in poglej! V torek, 15. marca 2016, imamo po večerni sveti maši srečanje skupine, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje »Nravnost človeških dejanj« od strani 458 do 467. V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

- V torek bo po večerni sveti maši v veroučni učilnici sestanek za starše letošnjih prvoobhajancev. Lepo vabljeni tudi k maši.

­- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V postnem času bo križev pot ob  petkih ob 17.30. Potrudimo se za udeležbo, saj ta molitev daje moč za osebno poboljšanje.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vas vabi na kulturno-izobraževalni večer Via Alpina. O svoji poti po Alpah bo pripovedoval in predvajal film Igor Gruber, ki je v 107 dneh prehodil 2624 km v osmih državah. Pridite v hoško župnišče v petek, 18. marca 2016, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- Katoliško društvo dr. A. Murka Hoče vas vabi na praznično delavnico izdelovanja presmecev.Dobimo se v soboto, 19. marca 2016, ob 9. uri v župnišču.Prosimo, da narežete primerno zelenje, za delo pa si prinesite tudi škarje. Pridite, da bo delo bolj veselo!

- V soboto bo ob 14.00 sv. maša in blagoslov zelenja pri sv. Lenartu. Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je cvetna nedelja. Pri vseh svetih mašah bo blagoslov zelenja; slovesni blagoslov s procesijo v spomin Jezusovega vhoda v Jeruzalem bo pred sv. mašo ob 9.45. Zato se bomo v primeru lepega vremena zbrali pred župniščem in po blagoslovu v procesiji odšli v cerkev. Pred cerkvijo boste lahko dobili presmece. Prostovoljni prispevki so namenjeni delovanju našega kulturnega društva. Na razpolago bodo tudi oljčne vejice. Vaši prostovoljni prispevki bodo namenjeni obnovi primorskih cerkva.