3. nedelja med letom

- V ponedeljek bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni!

- V torek pol ure pred večerno sv. mašo molimo rožni venec.

Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o Jakobovem pismu, prvo poglavje, 19. do 27. vrstica (Jak 1,19-27). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek je po večerni sv. maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- 31. januarja 2016 bomo v Cerkvi na Slovenskem praznovali nedeljo Svetega pisma. Letošnje geslo je: »Ker je torej Bog tako usmiljen« (Rim 12,1).  Da bi vse bolj doumeli, kako nas Božja beseda odrešuje in osmišlja naše življenje, so v Slovenskem bibličnem gibanju (SBG) za to nedeljo pripravili vsaki škofiji srečanje in predavanje. Na njih bodo predavatelji razlagali izbrano Božjo besedo. Za našo nadškofijo bo srečanje v Mariboru na teološki fakulteti, kjer bo upokojeni nadškof g. Marjan Turnšek imel predavanje (ob 15.00). Vabljeni bralci Božje besede in vsi, ki se zavedate, kako pomembna je Božja beseda za vaše življenje.

- 21. tradicionalno postno romanje agencije Aritours in Mariborske metropolije bo 4. in 5. marca v Italijo. Duhovni vodja bo nadškof Alojzij Cvikl. Cena romanja je 139,00 €; 50,00 € plačate ob prijavi. Prijave sprejemamo v župnišču do 31. januarja!

- Mesec januar je mesec verskega tiska. Obnavljajmo zvestobo verskemu tisku.