2. nedelja med letom

- Od 18. do 25. januarja 2016 bo potekala molitvena osmina za edinost kristjanov. Njen namej je približati različne krščanske tradicije, obrede in običaje med seboj tako na bogoslužni kot tudi na pastoralni in teološki ravni. »Poklicani smo, da oznanjamo slavna Božja dela« (1 Pt 2,9, je geslo letošnje osmine.

- V torek pol ure pred večerno sv. mašo molimo rožni venec.

- V torek, 19. januarja 2016, imamo po večerni sveti maši srečanje skupine Pridi in poglej; skupaj razmišljamo ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC tokrat beremo poglavje »Zakrament svetega zakona« od strani 418 do 433. V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

- V sredo bo v naši župniji naddekanijsko (dekaniji Maribor in Dravsko polje) srečanje duhovnikov z mariborskim nadškofom. Lepo vabljeni k sveti maši, ki bo ob 9.30 in jo bo vodil g. nadškof Alojzij Cvikl.

- Župnijska karitas Hoče praznuje 25 let delovanja. Ob tej srebrni obletnici bo zahvalna sveta maša v sredo, 20. 1., ob 18.00. Lepo vabljeni!

- V četrtek, po večerni sv. maši, tiha molitev pred Najsvetejšim.

Katoliško društvo dr. A. Murka Hoče vas vabi na kulturno-izobraževalni večer Gruzija – nenavadna dežela tisočerih nasprotij. O svojem potovanju po tej deželi bo razmišljala zgodovinarka dr. Slavica Tovšak. Pridite v hoško župnišče v petek, 22. januarja 2016, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- Mesec januar je mesec verskega tiska. Vsaka krščanska družina naj bi imela vsaj en krščanski verski časopis ali revijo...

- 21. tradicionalno postno romanje agencije Aritours in Mariborske metropolije bo 4. in 5. marca v Italijo. Duhovni vodja bo nadškof Alojzij Cvikl. Cena romanja je 139,00 €; 50,00 € plačate ob prijavi. Prijave sprejemamo v župnišču do 31. januarja!