Nedelja sv. Družine

­- V torek molimo rožni venec pol ure pred sveto mašo.

- V četrtek, na zadnji večer leta, se bomo pri večerni sv. maši zahvalili za vse podeljene darove, ki smo jih v tem letu prejeli od Boga.

- V petek je novo leto in praznik Marije, Božje matere. Pri svetih  mašah bomo Boga prosili za blagoslov v novem letu. Hkrati je ta dan tudi svetovni dan miru. Molimo za mir v družinah, naši okolici, za mir v domovini in v svetu.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov. Bog povrni vašo dobroto!

- Iskrena hvala vsem, ki ste postavljali in pomagali pri ureditvi jaslic ter drevesc v cerkvah. Hvala tudi pevcem ter vsem ostalim, ki ste kakorkoli pripomogli k doživetemu obhajanju božičnega praznika.

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, in so zbrali kaj denarja, naj ga prinesejo ter položijo k jaslicam. Bogu hvala za vašo dobroto.

- V vsako verno družino spada vsaj en verski časopis. Predvideni dar za celo leto je:

- Družina - 98,80 €; Ognjišče - 30,50 €; Prijatelj - 11,70 €; Misijonska obzorja - 9 €; Mohorjeve knjige - 46 €; Vzgoja - 18.80 €; Božje okolje - 26,40 €; Beseda med nami - 20,40 €; Communio - 34 €; Magnificat - 55,80 €; Mavrica - 37 €