3. adventna nedelja

­- V adventnem času povabljeni k poomnoženi skupni molitvi – sv. maši v župnijsko cerkev. Po vaših domovih pa naj vas adventni venec in adventni koledar zbira k molitvi in duhovni pripravi na božič.

- Adventni čas je čas priprave na praznik Jezusovega rojstva. Prav je, da se na praznik pripravimo tudi tako, da očistimo naša srca v zakramentu sv. spovedi. Priložnost zanjo je pol ure pred sveto mašo.

-  Če kdo more, naj nabere mah za jaslice v naših cerkvah. Hvala!

- V torek molimo rožni venec pol ure pred sveto mašo.

­- Pridi in poglej V torek, 15. decembra 2015, imamo po večerni sveti maši srečanje skupine, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje »Zakrament svetega reda« od strani 402 do 418. V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

-  V četrtek začenjamo božično osemdnevnico s povabilom: »Kralja, ki prihaja, pridite, molimo!« Radi prihajajte k tej lepi skupni molitveni pripravi na božič.

­ - V četrtek vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim (po večerni sveti maši).

- V vsako verno družino spada vsaj en verski časopis. Predviden denarni dar zanje v letu 2016: - Družina - 96,20 €; - Ognjišče - 29,70 €; - Prijatelj - 11,70 €; - Misijonska obzorja - 9 €; - Mohorjeve knjige - v prednaročilu 46€, sicer 65€; - Vzgoja - 18.80 €; - Božje okolje - 26,40 €; - Beseda med nami - 20,40 €; - Communio - 34 €; - Magnificat - 55,80 €; - Mavrica - 37 €; - Cerkveni glasbenik - 35,40 €; - Najst 23,40 EUR; - Cerkev danes 35,40 EUR