2. adventna nedelja

- Mladi, ki ste že prejeli zakrament svete birme, lepo vabljeni v Slivnico na adventno dekanijsko srečanje mladih, ki bo danes popoldan, 6. decembra, z začetkom ob 14.30. Srečanje bo vodil diakon Robi Sekavčnik.

- Zavod A. M. Slomška vabi na Miklavžev dobrodelni koncert, ki bo 7. decembra ob 18.00, v Športni dvorani Vrbanska v Mariboru. Osrednja gostja večera bo Darja Švajger.

­- V torek molimo rožni venec pol ure pred sveto mašo.

- V torek bo praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, zato lepo vabljeni k sveti maši. Hkrati bomo začeli s svetim letom Božjega usmiljenja. V Zvonu je zloženka, kjer si lahko preberete o pomenu svetega leta in program za našo nadškofijo.

- V adventnem času povabljeni k skupni molitvi – sv. maši v župnijsko cerkev. Po vaših domovih pa naj vas adventni venec in adventni koledar zbira k molitvi in duhovni pripravi na božič.

- V četrtek vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim (po večerni sveti maši).

- V četrtek bo srečanje članov ŽPS. Začnemo ob 18.00 s sveto mašo. Lepo vabljeni.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer 25 LET PO ZGODOVINSKEM REFEREMDUMU. O svojem pogledu na slovenstvo bo razmišljal dr. ALEŠ MAVER. Z domovinsko pesmijo bo večer popestril mešani pevski zbor KUD Hoče. Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 11. decembra 2015, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- KO Rdečega križa Hoče vabi v soboto 12 decembra, med 7 in 10 uro v Kulturni dom Hoče na merjenje krvnega tlaka, holesterola in krvnega sladkorja. Za meritve se plača 5 evrov.

- Adventni čas je čas priprave na praznik Jezusovega rojstva. Prav je, da se na praznik pripravimo tudi tako, da očistimo naša srca v zakramentu sv. spovedi. Okusimo božje usmiljenje! Priložnost zanjo je pol ure pred sveto mašo.

- Če kdo more, naj nabere mah za jaslice v naših cerkvah. Hvala!